BUJAK JEŻDZIK PCHACZ Z RĄCZKĄ INTERAKTYWNY OSIOŁEK

Nowy produkt

Nowość na polskim rynku - bujak– jeździk z rączką do prowadzania oraz interaktywnym mechanizmem mówiącym i śpiewającym po polsku, który zachęci dzieci do aktywnej zabawy. Bujaki posiadają pasy bezpieczeństwa, które wraz ze stalową konstrukcją zapewnią długie i bezpieczne użytkowanie. Dodatkowym atutem są milutkie i bardzo miękkie poszycia, łatwe w utrzymaniu czystości.

Więcej szczegółów

30 Przedmioty

269,99 zł brutto

Więcej informacji

Rewelacyjny bujak – jeździk wykonany z bezpiecznych i trwałych materiałów opatrzony certyfikatami bezpieczeństwa, co daje pewność jego solidnego wykonania. Wygodna wysuwana rączka, pozwoli swobodnie manewrować bujakiem/ jeździkiem i będzie sporym ułatwieniem dla rodziców. Zabawka jest interaktywna. Na karku zwierzątka zamykanej na wygodny rzep znajduje się mechanizm, który śpiewa fragmenty polskich znanych piosenek dziecięcych tj.

„Stary niedźwiedź mocno śpi”, „Siała baba mak”, „Mam chusteczkę haftowaną” oraz mówi „Kocham Cię", "ukołysz mnie do snu", "weź mnie na rączki" ,"przytul mnie".

- zabawka posiada koła i płozy

- posiada wygodną wysuwaną rączkę doprowadzania

- może służyć zarówno jako bujak jak i jeździk

- kółka wykonane z mocnego plastiku

- posiada pasy bezpieczeństwa i szeroki, wygodny podnóżek 

- bujaczek wykonany z milutkiego i mięciutkiego materiału, przyjemny dla delikatnej skóry dziecka

- płozy są szlifowane i lakierowane, więc na pewno nie skaleczą maluszka - szerokie, dobrze wyprofilowane siedzisko pozwoli na zabawę już malutkiemu dziecku, które nauczyło się samodzielnie siedzieć

- waga

 

Wymiary: dł. 60 cm wys. 58 cm x szer. siedziska: 25 cm

Waga użytkownika: do 30 kg

Baterie: 2 x 1,5 AA

Przeznaczenie: od 6 miesięcy

Produkty powiązane