O nas

Witamy serdecznie w naszym sklepie internetowym

K&M NOVA the best toys

 

Naszą firmę K&M NOVA tworzymy MY – KINGA ZAJĄC i MONIKA PAWLAK – SZPOTAN

 

- dwie przyjaciółki, dwie sąsiadki, dwie kobiety, dwie matki i w końcu dwie żony – które postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć działać. Zamieniłyśmy pracę na etacie na prowadzenie e - sklepu z zabawkami bo chcemy być bliżej naszych dzieci. Jako matki znamy potrzeby dzieci i problemy z jakimi borykamy się my rodzice, dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

 

Kupując zabawki przez internet wiele razy się zawiodłyśmy, gdyż często opisy zabawek nie odpowiadały rzeczywistości, albo w ogóle ich nie było. Mając dzieci postanowiłyśmy sprzedawać zabawki ciekawe, kreatywne i niepowtarzalne, takie które dostarczą dzieciakom wiele frajdy.

 

Misją naszego sklepu jest satysfakcja naszych klientów, zarówno tych najmłodszych jak i ich rodziców i opiekunów. Chcemy stworzyć dla naszych klientów jak najbardziej dogodne warunki zakupu.

Prezentowany Państwu sklep internetowy www.zabawki-dla-dzieci.pl jest kolejnym krokiem świadczącym o rozwoju naszej rodzinnej firmy oraz próbą zaoferowania naszych produktów w jak najbardziej dla Państwa dogodnej formie.

 

 

Zapraszamy do zakupów!

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.plProjekt graficzny webmedium.pl